piątek, 9 stycznia 2015

Feet Up All Day odświeżający krem do stóp.

Nowy krem do stóp z serii Oriflame Feet Up o właściwościach odświeżających All Day 31208:Duża 150 ml zakręcana tuba, ładna szata graficzna.

Cena promocyjna katalogowa 14 90 PLN.


Konsystencja kremu średnio gęsta, nie tłusty ale treściwy, zapach jest połączeniem eukaliptusa z olejkami roślinnymi i bazą pielęgnacyjną czyli przyjemny krem do codziennej pielęgnacji dający uczucie świeżości i głęboko nawilżający. Wchłania się dość szybko i pozostawia lekką warstwę ochronną ale niezbyt tłustą. Według mnie to bardzo dobry krem dzienny na zimę lub całym rokiem na noc.


Skład dla zainteresowanych.


Polecam wszystkim dbającym o stopy bez względu na płeć i wiek, uniwersalny świeży zapach i dobre właściwości pielęgnacyjne a do tego duża pojemność w dobrej cenie powinny zachęcić Was do wypróbowania tego kremu.
Wasze stopy będą wdzięczne.

2 komentarze:

  1. Duzo kosmetyków z ORIFLAME zawiera PARABENY - szok mam ochotę zrezygnować z ORIFLAME :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ale to są dawki bardzo małe w ilości nieszkodliwej i dopuszczalnej więc ja się nie obawiam szczególnie , że większość kosmetyków nie przenika do naszego organizmu tylko działa na poziomie naskórka. Fajnie jakby tych parabenów w ogóle nie było ale pewnie firma o tym myśli i nad tym pracuje. Swoja droga jak patrzę na składy kosmetyków innych firm to nie ma tam parabenów ale są inne chemiczne również dyskusyjne składniki:) Ja bardziej zwracam uwagę na to co jem ale pewnie po kilku latach naukowcy stwierdzą że teraz tzw. zdrowe produkty szkodzą a te odstawione są OK:)

      Usuń