piątek, 23 stycznia 2015

Oriflame HairX.

Odnowiona seria do pielęgnacji włosów Oriflame HairX teraz dodatkowo wzbogacona skałdnikami dbającymi o skórę głowy:


Moje ulubione to seria do włosów farbowanych oraz wygładzająca. Wszystkie produkty w ładnych opakowaniach i często atrakcyjnych cenach promocyjnych.
Szampon i odżywka o właściwościach wygładzających i nawilżających z kompleksem keratynowym.


Szampony dodatkowo zaklejone, z wygodnym zamknięciem.


Konsystencje i zapachy szamponów: od lewej wygładzający ma konsystencję dość gęstą perłową, zapch przyjemny, profesjonalny, szampon do włosów farbowanych ma nieco inną konsystencję, mniej gęstą ale równie treściwą, ma delikatny i przyjemny zapach. Oba dobrze się pienią i nie podrażniają skóry głowy. Delikatnie ale skutecznie myją, odświeżają i ułatwiją układanie się włosów.


Odżywki w stojących tubach: od lewej wygładzająca o nieco lżejszej konsystencji i zapachu jak w przypadku szamponu bardzo przyjemnego, odżywka do włosów farbowanych gęściejsza i oczywiście zapachu identycznym jak w szamponie. Obie mają wygodne zamknięcia w zakrętkach i otwory dozujące odpowiednie ilości produktów.
Pomagają rozczesać włosy, ta do włosów farbowanych ładnie odswiaża kolor, lekko nabłyszcza i odżywia. Natomiast wygładzająca pomaga w przypadku włosów puszących się czy słabo poddających się zabiegowi wygładzania. Rzeczywiście daje efekt gładkich błyszczących włosów bez obciażania i przetłuszczania, znacznie skraca czas prostowania.
W serii HairX znajdziecie wiele interesujących produktów do pielegnacji różnego rodzaju włosów oraz stylizacji, robią to co mają robić i nie podrażniają skóry głowy. Wiekszość już przetestowałam i polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz