poniedziałek, 5 stycznia 2015

Oriflame The One EverLasting.

Nowa ulepszona formuła bestsellerowego podkładu EverLasting:


Nowe jest również opakowanie, szklane z wygodnym dozownikiem, idealne. Cena katalogowa od 24,90 PLN na początek.Konsystencja doskonała, nie za rzadka i nie gęsta, aplikator dozuje niewielką ilość podkładu więc możemy dokładnie odmierzyć odpowiednią ilość pompek.


Mój odcień to Light Ivory 31164, bardzo naturalny beż, który idealnie dopasowuje się odcienia skóry ale nie utlenia się. Proponuję wypróbować odpowiedni odcień najpierw z próbki, ponieważ na początku przy nakładaniu podkład wydaje się odrobinę za jasny ale po nałożeniu zgrywa się od razu z naturalnym odcieniem skóry i nie potrzeba długo czekać aż się dopasuje, wygląda bardzo naturalnie i nie tworzy efektu maski jak inne trwałe tego typu produkty.


U mnie najlepszy efekt uzyskuję nakładając ten podkład beauty blenderem, otrzymuję naturalny efekt zdrowej skóry. Ładnie wygląda też nałożony pędzlem ale dobrze też zachowuje się nakłądany palcami, daje wtedy od razu większe krycie. Przypudrowany podkład utrzymuje się na twarzy w stanie nienaruszonym cały dzień, długo matuje strefę T, nie wysusza skóry jak lubił to robić jego poprzednik, nie zbiera się w załamaniach skóry i zmarszczkach. Można stopniować efekt krycia, od średniego do dość mocnego. Radzi sobie z większością niedoskonałości skóry ale do mocniejszych przebarwień proponuję dołączyć korektor. Nie daje też uczucia ściągniecia skóry nawet suchej. Nie klei się i dobrze łączy się z pudrem oraz innymi kosmetykami kolorowymi jak brązer czy róż.
Jestem miło zaskoczona.


W aktualnym katalogu nowy podkład w super cenie, dostępny w pięciu odcieniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz