sobota, 31 stycznia 2015

Płyn micelarny Diamond Cellular.

Seria Oriflame Diamond Cellular to produkty z dodatkiem białych diamentów przeznaczone do wszystkich typów cer po 40 roku życia lub potrzebujących odżywienia i ochrony przeciwzmarszczkowej.
Podstawowym kosmetykiem oczyszczającym w tej serii jest płyn micelarny czyli tonik i płyn do demakijażu w jednym, który dzięki technologii komórkowej działa delikatnie i nie wymaga spłukiwania:


Płyn jak przystało na produkt z serii luksusowej Oriflame ma bardzo ładne opakowanie, często w cenie promocyjnej od 39,90 PLN.
Ładna butelka z dobrej jakości plastiku, nieścieralne napisy i dodatki w kolorze srebra na pewno umilają używanie płynu.


Aplikator dobrze działający, dozuje odpowiednią i niewielką ilość płynu, dzięki czemu jest on wydajny. Bez zapachu, bez koloru, konsystencja miękkiej lekko pieniącej się wody, ciekawa.


Mimo dość wysokiej ceny polecam, płyn jest delikatny i skuteczny, nie wysusza i nie podrażnia, oprócz czystej skóry mamy dodatkowo działanie przeciwzmarszczkowe. Wspaniałe dopełnienie pielęgnacji przeciwstarzeniowej.
W katalogu nr 3/2015 przy zakupach za 69,90 możecie zamówić krem z serii Diamond Cellular za jedyne 59,90.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz