sobota, 6 czerwca 2015

Giordani Gold Intense Shine.

Nowa seria szybkoschnących lakierów do paznokci Giordani Gold o długotrwałym połysku:


Ładne szklane buteleczki o pojemności 8 ml, cena promocyjna katalogowa 24,90 PLN.


Otrzymujemy je dodatkowo zapakowane w eleganckie kartoniki.


Moje odcienie to od lewej: 32066 Bianca Nude oraz 32067 Soft Pink.


Zawierają najwyższej jakości pigmenty dla  intensywnego i długotrwałego koloru, wzbogacone regenerującym olejkiem arganowym.


 Soft Pink to delikatny różowo-mleczny odcień, który idealnie nadaje się do francuskiego manicure, przy dwóch grubszych warstwach prawie całkowicie kryje płytkę paznokci. Wygodny szerszy pędzelek bardzo dobrze rozprowadza lakier.


Wiosenno-letni kobiecy róż pasujący do każdego odcienia skóry dłoni.


Bianca Nude to odcień Ivory czyli klasyczna kość słoniowa, ładny, delikatny, niezbyt beżowy, również nadaje się do każdego odcienia skóry dłoni.


W tym przypadku krycie jest nieco lżejsze ale przy dwóch grubszych warstwach otrzymujemy całkiem niezłe krycie przy zachowanie nataralnego efektu czyli paznokcie nie wyglądają jak plastikowe tipsy.Na wzorniku oba kolory nałożone są jedną grubszą warstwą, oczywiście ze względu na odcień płytki paznokcia u każdego efekt może się nieco różnić.
Lakiery dość szybko schną, na moich paznokciach trzymają się w stanie idealnym do 4 dni, nie zawierają substancji szkodliwych, wręcz przeciwnie odżywiają płytki paznokci.
W serii znajdziecie 8 pięknych klasycznych odcieni, szczególnie polecam zainteresowanć się kolorami: 32072 Passionate Red i 32073 Noble Burgundy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz