środa, 29 lipca 2015

Nature Secrets malina z miętą.

Seria Oriflame Nature Secrets o zapachu maliny z miętą to idealna odświeżająca pielęgnacja na lato:


Od lewej: mgiełka do ciała 150 ml (cena promocyjna katalogowa od 12,90 PLN), krem do rąk 75 ml (cena promocyjna katalogowa od 7,90 PLN) oraz złuszczający żel do mycia ciała 250 ml (cena promocyjna katalogowa od 12,90 PLN).
Podstawowa letnia pielęgnacja ciała czyli cudownie pachnący dojrzałymi malinami z orzeźwiającą miętą żel delikatnie złuszczający pod prysznic oraz nawilżający krem do rąk o nieklejącej i szybko wchłanialnej formule.


Zapach powinien spodobać się każdemu, owocowo-świeży, niezbyt mocny, relaksujący.


Konsystencja dość gęstego żelu z dużą ilością małych drobinek ścierających, które delikatnie złuszczają nie podrażniając opalonej skóry. Dokładnie myje i odświeża skórę, pozostawia delikatny zapach na ciele i w całej łazience co uprzyjemnia kąpiel.


Krem do rąk oprócz bardzo ładnego opakowania i cudownego zapachu ma świetne działanie nawilżające.


Konsystencja średnio gęsta, dobrze się rozsmarowuje i dosć szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, daje uczucie ochrony i przyjemnej miękkości skóry dłoni.


I oczywiście fenomenalna mgiełka do ciała, cudownie pachnie, odświeża i relaksuje. Idealna na upalne dni.


Atomizer dobrze rozpyla mgiełkę, nie za dużo i nie za mało, lekka plastikowa ładna butelka pozwala na zabranie mgiełki do torebki i wygodne użycie w ciągu dnia w celu odświeżenia i schłodzenia skóry ciała.
Do pełni szczęścia w serii brakuje jeszcze kremu do ciała...


2 komentarze: