środa, 19 sierpnia 2015

Optifresh System 8 Mouthwash.

Nowość w serii Oriflame Optifresh: płyn do płukania ust z aktywnym kompleksem ochronnym zapewniający świeżość, zwalczający bakterie i dbający o zdrowie zębów oraz dziąseł.


Płyn ma pojemność 500 ml, cena promocyjna katalogowa 17,90 PLN.Zabezpieczenie przy nakrętce daje gwarancję świeżości produktu. Smak mięty, przyjemny i niezbyt mocny ale skuteczny, daje uczucie czystych zębów na dłuższy czas, nie podrażnia nawet bardzo wrażliwych zębów i dziąseł. Wydajny, według producenta 500 ml płynu wystarczy na 33 porcje, i mogę potwierdzić (po zużyciu całego opakowania) że  rzeczywiście płyn wystarczył na ok. 30 razy (przy codziennym stosowaniu 2 razy dziennie na 16 dni).


Skład dla zainteresowanych.


Oprócz płynu w katalogu dostępne są jeszcze etui na szczoteczki do zębów.


Pakowane po dwie sztuki w opakowaniu, niebieskie i fioletowe. Edycja limitowana, nie są dostępne w każdym katalogu więc pytajcie wasze konsultantki.


Bardzo ładne, wykonane z dobrej jakości plastiku, mieszczą większość szczoteczek dostępnych na rynku. Idealne w podróży.
Polecam również szczoteczki do zębów z serii Oriflame Optifresch dostępne w wersji Medium oraz Soft, które rzeczywiście są bardzo łagodne dla wrażliwych dziąseł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz