poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Optimals Aqua Revitalise.

Intensywne nawilżenie dla wszystkich typów cery w każdym wieku:


Rewitalizujące serum w kapsułkach na noc z kompleksem Hydra Vitality i witaminą C w cenie promocyjnej katalogowej 29,90 PLN oraz odświeżająca maseczka rewitalizująca i wygładzająca drobne zmarszczki za 17,90 PLN.
Opakowanie serum zawiera 14 kapsułek przeznaczonych do użytku zewnętrznego, wystarczy jedną kapsułkę wycisnąć na dłoń i nałożyć na twarz oraz szyję na noc. Rezultaty zauważycie już po pierwszym użyciu, rano skóra jest zdecydowanie gładsza,przyjemnie miękka, wygląda na wypoczętą.


Jedna kapsułka wystarczy na całą twarz i szyję, łatwo się otwiera.


Konsystencja serum inna od poprzedniej wersji, zdecydowanie udoskonalona i mniej lejąca. Zapach przypomina serię Aqua-Rhythm.


Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania w skórę twarzy.


Maseczka oprócz właściwości intensywnie nawilżających doskonale odświeża skórę zmęczoną gorącym powietrzem i rozgrzaną słońcem, również jak w przypadku serum już po pierwszym użyciu zauważycie efekty w postaci dobrze nawilżone i miękkiej skóry co spowoduje mniej widoczne drobne zmarszczki.


Konsystencja maseczki bardzo przyjemna w użyciu, lekki ale nie spływający z twarzy żel w kolorze oceanu. Zapach świeży i relaksujący.
Polecam wszystkim taką kurację nawilżającą, szczególnie po tak męczących i długich upałach, wasza skóra będzie bardzo wdzięczna.
Niestety edycja limitowana więc jeśli macie ochotę to zamawiajcie szybko, w katalogu nr 12/2015 dostępnym od  dnia 18.08 cała seria w promocyjnych cenach.

1 komentarz: