wtorek, 18 sierpnia 2015

Silk Beauty 24 hour soft skin.

Nowa seria Oriflame Silk Beauty wzbogacona proteinami jedwabiu oraz olejkiem z pierwiosnka wieczornego:


Od lewej: dezodorant antyperspiracyjny w cenie promocyjnej katalogowej 7,90 PLN, krem do ciała o pojemności 200 ml za 14,90 PLN oraz krem do rąk 150 ml za 11,90 PLN.
Krem do ciała w ładnym i wygodnym w użyciu plastikowym słoiku, oprócz olejku z pierwiosnka wieczornego zawiera proteiny jedwabiu, które intensywnie nawilżają skórę zapewniają jej uczucie jedwabnej gładkości i miękkości.


Krem dodatkowo zabezpieczony jest folią co daje nam pewność i gwarancję świeżości produktu.


Konsystencja średnio gęstego kremo-musu, dość szybko się wchłania i pozostawia na skórze delikatny zapach. Zupełnie inny od starej serii Silk Beauty, według mnie pielęgnacyjno-kwiatowy, dość przyjemny ale miłośnicy kultowego aromatu różowej serii znanej od lat w Oriflame mogą czuć się zawiedzeni...


Dezodorant antyperspiracyjny w wygodnym opakowaniu z dużą kulką dobrze działającą, nie podrażnia skóry po depilacji. Dla osób potrzebujących większej ochrony nie nadaje się na upały, przy łagodniejszej pogodzie tzn. do 25 stopni powinien się sprawdzić, osobiście po dłuższych testach dokończę jego stosowanie jesienią.


Krem do rąk najbardziej spodobał mi się z całej serii, bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia tłustej lepiącej warstwy, dodatkowy plus dla mnie to wygodne zamknięcie z klapką.


Konsystencja przyjemna w użyciu, kremo-musu, wystarczy niewielka ilość więc krem okazał się wydajny.
W serii dostępny jest również krem pod prysznic oraz mydło w kostce.
UWAGA!
Cały taki zestaw trzech produktów możecie zamówić w super cenie za 29 90 PLN w katalogu nr 12/2015 obowiązującym już od dziś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz