wtorek, 27 października 2015

Puder w perełkach Giordani Gold.

Nowa odsłona opakowania kultowego pudru w perełkach Oriflame z serii Giordani Gold:


Puder w perełkach o pojemności 25g, dostępny w czterech odcieniach, cena promocyjna katalogowa od 39,90 PLN.
Nowe eleganckie opakowanie z dobrej jakości plastiku, zakręcane, dodatkowo równie ładny kartonik.


Perełki zabezpieczone gąbką, która spełnia rolę ochronną. Do nakładania pudru należy użyć pędzla np. takiego do różu bądź innego o nieco mniejszej średnicy niż pędzel do pudru.


Proste opakowanie ale dużo ładniej prezentujące się niż poprzednia wersja, która miała co prawda  dodatkowo lusterko ale niestety zawiasy klapki często ulegały zniszczeniu.


Mój odcień to klasyczny znany od wielu lat Natural Radiance 32081.


Proponuję nie wyrzucać  gąbki ponieważ chroni ona perełki przed kruszeniem się i nadmiernym ścieraniem. Chyba, że denerwuje Was zdejmowanie jej przed każdym użyciem a puder stosujecie tylko w domu i stoi na toaletce. Zawsze w razie wyjazdu możecie tą gąbkę włożyć znów do pudełka.


Perełki prezentują się doskonale, są wyjątkowe i spełniają rolę różu oraz delikatnego rozświetlacza. Nie mają brokatu ani innych świecących nadmiernie drobinek. Dają piękny efekt zdrowej i odmłodzonej skóry lekko zaznaczonej różem.


Dobrej jakości perełki nie kruszą się pod wpływem mieszania pędzlem, poszczególne kolory pudru ładnie się ze sobą łączą a nakładana mieszanka nie osypuje się.


Całość składa się według mnie z czterech kolorów, każdy tak samo dobrze napigmentowany.


Po zmieszaniu otrzymujemy cudowny odcień różo-moreli z efektem odbicia światła. Puder użyty jako różo-rozświetlacz  na kości policzkowe nie emigruje na twarzy i utrzymuje się cały dzień, można stopniować efekt intensywności koloru.
Polecam.
Obecnie w katalogu nr 15/2015 dostępny jest w atrakcyjnej cenie 39,90 PLN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz