niedziela, 3 stycznia 2016

Oriflame Essense&Co. Lemon&Verbena.

Nowa seria Oriflame Essense&Co. o świeżym pobudzającym zapachu cytryny i werbeny:


Od lewej: mydło w płynie nr 31850 w cenie promocyjnej katalogowej 19,90 PLN, balsam do rąk i ciała nr 31851 w cenie 22,90 oraz żel pod prysznic nr 31852a 19,90 PLN.
Pojemność każdego produktu to aż 300 ml.


Mydło w płynie ma dość wyraźny zapach dojrzałej cytryny, na drugim miejscu wyczujemy werbenę.


Konsystencja gęstego żelu, dobrze się pieni i zmywa wszystkie zanieczyszczenia z dłoni nie podrażniając i nie wysuszając skóry.


Balsam do rąk ma równie przyjemny i odświeżający zapach ale według mnie odrobinę delikatniejszy. Dobrze nawilża skórę, pozostawia uczucie miękkości i miły zapach. W pierwszej chwili wyczujemy na skórze mocny aromat cytryn, dopiero po chwili staje się subtelniejszy i wtedy przebija zapach werbeny.


Konsystencja lekkiego kremo-balsamu, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, idealny na dzień.


Do kompletu możemy dokupić podstawkę w cenie 9,90 PLN, starannie wykonaną z dobrej jakości plastiku, pod spodem gumowe zabezpieczenia przed przesuwaniem się i rysowaniem powierzchni.


Tak prezentuje się zestaw mydła w płynie i balsamu do rąk na podstawce, pięknie wygląda w łazience, idealny na prezent.


Wygodne i precyzyjne dozowniki ułatwiają  korzystanie, ładna szata graficzna i dobrej jakości opakowania.


Cytryna i werbena to uniwersalny zapach, powinien spodobać się każdemu. Jeśli jednak wolicie bardziej kobiece aromaty to wybierzcie drugą wersję zapachową czyli różę i drzewo sandałowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz