niedziela, 21 sierpnia 2016

Letni zestaw pielęgnacyjny Oriflame Love Nature.

Limitowany zestaw do pielęgnacji skóry twarzy w każdym wieku dla wszystkich typów skóry:


Zestaw składa się z trzech produktów w ładnych zakręcanych tubkach, każdy o pojemności 30 ml, cena promocyjna katalogowa 24,99, otrzymujemy go w opakowaniu kartonowym.Pierwszy krok to scrub z morelą, który dobrze oczyszcza, myje skórę i oczywiście ściera martwy naskórek.


Konsystencja dość gęstego żelu ze średnią ilością małych drobinek ścierających, działanie delikatne ale bardzo skuteczne, przyjemny zapach słodkich moreli. Najlepiej działa nałożony na suchą skórę, po chwili masażu zmywamy i gotowe.


Drugi krok to maseczka z borówkami, nawilża i zmiękcza skórę.


Konsystencja musu, zapach dojrzałych borówek, lekka i przyjemna w stosowaniu, dobrze się zmywa, wystarczy nałożyć na 10 minut i zmyć ciepłą wodą.


Trzeci krok to nawilżający żel arbuzowy, którego działanie łagodzące i chłodzące można wzmocnić wkładając go przed użyciem do lodówki na ok.30 minut.


Konsystencja gęstego i przyjemnie miękkiego żelu, bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, nie lepi się i nie ściąga skóry. Dobrze nawilża i łagodzi, doskonały po zabiegach kosmetycznych. Pachnie soczystym arbuzem.


Polecam taki zestaw nie tylko na lato. Szata graficzna opakowań, naturalne niechemiczne zapachy i oczywiście dobre działanie kosmetyków zachęcają mnie do ponownego zakupu.
Każdego z produktów użyłam już kilka razy i nadal w tubkach jest spora zawartość, okazały się wydajne. 
Edycja letnia limitowana ale zestaw dostępny będzie jeszcze w katalogu nr 13/2016 od 6.09.2016 r.

2 komentarze: