niedziela, 14 sierpnia 2016

Oriflame Love Nature maseczki.

Nowe maseczki w 10 ml saszetkach z serii Love Nature:


Dostępne są trzy rodzaje maseczek, wszystkie po 10 ml w wygodnych saszetkach, cena promocyjna katalogowa od 1,99 PLN.

Oczyszczająca maseczka z łopianem przeznaczona jest do cery tłustej, ale przy mieszanej i normalnej również sprawdzi się doskonale.


Konsystencja średnio gęsta, dobrze się rozprowadza, nie spływa, nakłada się na 10 minut a potem zmywa ciepłą wodą. Skóra jest dokładnie oczyszczona i przyjemnie miękka, nie mamy uczucia nieprzyjemnego ściągnięcia nawet przy cerze suchej jak to bywa w przypadku maseczek oczyszczających. Zapach przyjemny, cały czas lekko wyczuwalny co uprzyjemnia zabieg. Nałożona grubszą warstwą na nieco dłuższy czas trudniej się zmywa.


Druga maseczka kojąca z owsem przeznaczona jest do cery suchej.


Konsystencja kremowa, również dobrze się rozprowadza i nie spływa. Ma miły i ciepły zapach, dla mnie pachnie odrobinę budyniem, mlekiem i miodem. Nakłada się ją na 10 minut a potem spłukuje ciepłą wodą. Skóra jest przyjemna w dotyku, nawilżona i odżywiona.


Trzecia maseczka odświeżająca z ekstraktem z ogórka przeznaczona jest do cery mieszanej.


Konsystencja dość gęstego żelu, również dobrze się nakłada i nie spływa. Nakładamy na 10 minut i zmywamy ciepłą wodą. Lekko chłodzi i nawilża, daje uczucie odświeżenia. Zapach przyjemny i świeży, według mnie ogórkowo-rabarbarowy.


W katalogu nr 12/2016 czyli już od wtorku 16.08 wszystkie maseczki w saszetkach w super cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz