czwartek, 28 grudnia 2017

Essense&Co Magnolia i Dzika Figa.

Nowy zapach w serii Essense&Co: Magnolia z dziką figą. Piękne stylowe 300 ml opakowania wykonane z dobrej jakości plastiku, ładna szata graficzna, dobrze działające pompki dozujące, ceny promocyjne katalogowe:żel do mycia rak i ciała 24,99 PLN (nr 33452) oraz balsam do rąk i ciała 29,99 PLN (nr 33454).Żel myjący o świeżym i relaksującym zapachu magnolii i dominującej figi oczyszcza i nawilża skórę już  podczas mycia. Tak, tak zauważalnie skóra rąk się poprawia i nie przesusza jak przy użyciu innych mydeł. Do mycia ciała również sprawdza się doskonale, dobrze się pieni, jest wydajny i pozostawia przyjemny zapach w łazience i na skórze.


Balsam do rąk i ciała to obecnie mój ulubiony balsam, który dobrze sprawdza się jako krem do rak po każdym myciu oraz wieczorny balsam do ciała. Świetny produkt, bardzo dobrze działa i na skórę ciała i rąk, szybko się wchłania, pięknie pachnie. Jeszcze nigdy nie trafiłam na produkt tego typu, który dobrze sprawdziłby się jako balsam do ciała i krem do rąk, albo był za tłusty do ciała jak działał dobrze na ręce albo za słaby do rąk jak miał lżejszą konsystencję i pasował do ciała.
Ten działa jak obiecuje producent.


Moje są intensywnie używane i stoją w pobliżu umywalki w łazience a opakowania wciąż wyglądają jak nowe.


Ładnie prezentują się razem na dedykowanej tym produktom tacy, której niestety obecnie nie ma w katalogu, ja swoją zamówiłam rok temu i mam nadzieję, że powróci.
Zapach uniwersalny, nie jest wyraźnie kwiatowy więc jako produkt myjący do rąk spodoba się również mężczyznom.
Niestety ten zapach to edycja limitowana więc jeśli zapach i działanie spełnią Wasze oczekiwania to radzę  zrobić zapasy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz